Veiling 2018

Vorig jaar organiseerden we een veiling ten voordele van de Vorte Bossen. Een twintigtal diensten, kunstwerken, logementen, tickets, enz. werden op die manier te koop aangeboden. Dit bracht zowaar 1910 euro op. Prachtig. Een heel dikke merci aan alle mensen die iets gegeven hebben!

Je hebt het al door: We gaan er opnieuw voor. We zijn op zoek naar mensen die iets willen geven om te laten veilen. Een ticket voor iets, een klein kunstwerk, een etentje, een activiteit,… ?? Wij horen het graag.
Eeuwige dankbaarheid en mondiale roem zullen bovendien je deel worden!

Neem contact op met:

Annelise Casaert: annelise.casaert@telenet.be
Noël Lievrouw: noel.lievrouw@telenet.be